Kwartaalprogram

Julie

Dinsdag

  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00

Woensdag

  • Juniorkoor 13:30 – 14:15
  • Seniorkoor 13:30 – 14:30
  • KISS 06:45

Donderdag

  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening: 0/7 + 0/8 13:30 – 14:15, 0/9 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9 + 0/11 13:40 – 14:40, 1ste, 2de + 0/10 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 - 15:00
  • Tennis: Ligaspan oefening 13:30 – 14:30

Vrydag

  • Wisk. afbakening na leerders

Saterdag

  • Juniorkooroefening in saal 09:00 – 10:30
  • Hokkie Super Reeks 0/11 en 0/13

Sondag

-

Maandag

  • Oueraand 17:00 – 18:30 rapporte uitdeel
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10, 0/11 15:00 – 16:00, 1ste, 2de, 3de 16:00 – 17:00
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Fotoklubvergandering - Gedurende pouse
  • Nories se Beat 14:00 – 14:45

Dinsdag

  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening: 0/7 + 0/8 13:30 – 14:15, 0/9 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Tennisliga spanoefening: 13:30 – 14:30
  • Rugby: 0/11 + 0/12 Wes-proewe begin

Woensdag

  • Juniorkoorlede mag 11:00 huis toe gaan
  • Landloopliga – L/S Millennium (weg)
  • Juniorkoor – geen oefening, optrede NG Suiderlig (Leah)
  • Seniorkoor 13:30 – 14:30
  • KISS 06:45

Donderdag

  • Krieket “Capping” 1ste span 18:00
  • Wisk toets
  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening: 0/7 + 0/8 13:30 – 14:15, 0/9 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9 + 0/10 13:30 – 14:30, 0/10, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkieliga – Millennium (weg)
  • Tennis: Ligaspan oefening 13:30 – 14:30

Vrydag

  • Afr afbakening na leerders

Saterdag

  • Perdry Gautengkampioenskappe

Sondag

  • Perdry Gautengkampioenskappe

Maandag

  • Top 20 saal
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 15:00 – 16:00, 1ste, 2de + 3de 16:00 – 17:00
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Fotoklubvergadering 13:30 – 14:00
  • Nories se Beat 14:00 – 14:45
  • Redenaars Gala-aand Gr 1 – 7 18:00

Dinsdag

  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening: 0/7 + 0/8 13:30 – 14:15, 0/9 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Tennisliga spanoefening 13:30 - 14:30

Augustus

Woensdag

  • Juniorkoor 13:30 – 14:15
  • Seniorkoor 13:30 – 14:30
  • KISS 06:45

Donderdag

  • Afr toets
  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening 0/7 + 0/8 13:30 – 14:15, 0/9 13:30 – 14:15
  • Krieketoefening: 0/9 + 0/11 13:30 – 14:30, 0/10, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkieliga – Dagbreek (tuis)
  • Tennis: Ligaspan oefening (0/11) 13:30 – 14:30, Superreeks Muldersdrift (0/13)

Vrydag

  • Mnr en Mej Norie inskrywings sluit
  • Eng afbakening na leerders
  • Landloopliga – L/S Bekker (weg)

Saterdag

  • Rugby: 0/11 + 0/12 klinieke (Wes-rugby), 0/13 Sewes klinieke

Sondag

-

Maandag

  • Mnr en Mej Persoonlikheid (Gr.1 en Gr.2) onderhoude om 18:00
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 15:00 – 16:00, 1ste, 2de + 3de 16:00 – 17:00
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Fotoklubvergadering 13:30 – 14:00
  • Nories se Beat 14:00 -14:45

Dinsdag

  • Fotodag – sportfoto’s
  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening: 0/7 + 0/8 13:30 – 14:15, 0/9 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00

Woensdag

  • Skool sluit 11:00
  • Eng toets
  • Geen Juniorkoor
  • Geen Seniorkoor
  • KISS 06:45

Donderdag

  • Vrouedag

Vrydag

  • Skool vakansiedag

Saterdag

  • Rugby: 0/11 + 0/12 klinieke (Wes-rugby), 0/13 Sewes klinieke

Sondag

-

Maandag

  • Mnr en Mej Persoonlikheid (gr 3 en gr 4) onderhoude om 18:00
  • Arendsoog: Spogkaart – nuwe kolle aanbring en uitdeel van Trotse Norie knopie gr 1 – 7
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 15:00 – 16:00, 1ste, 2de + 3de 16:00 – 17:00
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Fotoklubvergadering 13:30 – 14:00
  • Nories se Beat 14:00 – 14:45

Dinsdag

  • EBW afbakening na leerders
  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening: 0/7 – 0/8 13:30 – 14:15, 0/9 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Tennisliga spanoefening 13:30 – 14:30

Woensdag

  • Mini-krieketwedstryd vs L/S Kenmare en Wesrand skool (tuis)
  • Juniorkoor 13:30 – 14:15
  • Seniorkoor 13:30 – 14:30
  • KISS 06:45

Donderdag

  • SW toets
  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening: 0/7 + 0/8 13:30 – 14:15, 0/9 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9, 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de, 3de + 0/10 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkieliga – Fochville (tuis)
  • Tennis: Ligaspan oefening 13:30 – 14:30

Vrydag

  • LO/LV afbakening na leerders (PSW)
  • Detensie
  • Landloopliga – L/S Hekpoort (weg)

Saterdag

  • Rugby 0/11 + 0/12 klinieke (Wes-rugby)
  • Mini-krieket vs L/S Roodekrans (weg)
  • KISS byeenkoms 09:00 – 11:00

Sondag

-

Maandag

  • Mnr en Mej Persoonlikheid (Gr.5 en Gr.6) onderhoude om 18:00
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 15:00 – 16:00, 1ste, 2de + 3de 16:00 – 17:00
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Fotoklubvergadering 13:30 – 14:00
  • Nories se Beat 14:00 – 14:45

Dinsdag

  • EBW toets gr 7
  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening: 0/7 + 0/8 13:30 – 14:15, 0/9 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Tennisliga spanoefening 13:30 – 14:30

Woensdag

  • Mini-krieketwedstryd vs L/S Bekker (weg)
  • Juniorkoor 13:30 – 14:15
  • Seniorkoor 13:30 – 14:30
  • KISS 06:45

Donderdag

  • LO/LV toets
  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening: 0/7 + 0/8 13:30 – 14:15, 0/9 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9, 0/11 13:30 – 14:30, 0/10, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkieliga – Muldersdrift (weg)
  • Tennis: Ligaspan oefening 13:30 – 14:30

Vrydag

  • NW(T) afbakening na leerders

Saterdag

  • Mini-krieketwedstryd KFC-reeks (Maragon)
  • Rugby: 0/11 + 0/12 klinieke (Wes-rugby), 0/13 Sewes klinieke
  • Landloop: Gautengwes kampioenskappe – Greenhills stadion

Sondag

-

Maandag

  • Skoolfondsstate uit
  • Mnr en Mej Persoonlikheid (gr 7) onderhoude om 18:00
  • Klere en hare inspeksie voor saal
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 15:00 – 16:00, 1ste, 2de + 3de 16:00 – 17:00
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Fotoklubvergadering 13:30 – 14:00
  • Nories se Beat 14:00 – 14:45

Dinsdag

  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening: 0/7 + 0/8 13:30 – 14:30, 0/9 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie kwartfinaal 0/10 + 0/11
  • Tennisliga spanoefening 13:30 – 14:30

Woensdag

  • Mini-krieketwedstryd vs L/S Muldersdrift (tuis)
  • Juniorkoor 13:30 – 14:15
  • Seniorkoor afsluiting, Boomhuisie 13:30 – 15:00
  • KISS 06:45

Donderdag

  • NW(T) toets
  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Mini-hokkie oefening: 0/7 + 0/8 13:00 – 14:30, 0/9 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de, 3de + 0/10 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie kwartfinaal 0/12 + 0/13
  • Tennis: Ligaspan oefening 13:30 – 14:30

Vrydag

  • Entrepreneursdag gr 7
  • Tegn afbakening na leerders
  • Landloop – Gautengkampioenskappe (Selibeng west)

September

Saterdag

  • Mini-krieket + minihokkie toernooi teen L/S Protearif (weg)

Sondag

-

Maandag

  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 15:00 – 16:00, 1ste, 2de + 3de 16:00 – 17:00
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Rugby: Red Squad oefening
  • Fotoklubvergadering 13:30 – 14:00
  • Nories se Beat 14:00 – 14:45

Dinsdag

  • Mnr en Mej Norie uitdunaand oefening
  • Gr.1 en 2 (17:30 – 18:30) – Saal
  • Gr.3 en 4 (18:30 – 19:30) – Saal
  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie semi-finale 0/10 + 0/11
  • Tennisliga spanoefening 13:30 – 14:30

Woensdag

  • Mnr en Mej Norie uitdunaand oefening
  • Gr.5 – 7 (16:30 – 19:00) Saal
  • Mini-krieketwedstryde vs Curro Krugersdorp (weg)
  • Juniorkoor 13:30 – 14:15 (laaste vir kwartaal)
  • Geen Seniorkoor
  • KISS 06:45

Donderdag

  • Lentesokkie 17:30 – 19:30 gr 4 – 7
  • Tegn toets (gr 7)
  • Mini-krieketoefening 13:30 – 14:30 laaste vir seisoen
  • Krieketoefening: 0/9, 0/11 13:30 – 14:30, 0/10, 1ste, 2de, 3de 14:30 – 15:30
  • Landloopoefening 15:00 – 16:00
  • Hokkie semi-finale 0/12 + 0/13
  • Tennis: Ligaspan oefening 13:30 – 14:30

Vrydag

  • Arendsoog: Spogkaart – nuwe kolle aanbring, uitdeel van Trotse Norie knopie gr 1 – 7
  • Lentedag gewone klere R5

Saterdag

  • Mini-krieket toernooi (tuis) Noordskool

Sondag

-

Maandag

  • Mnr en Mej Norie – Kleuterskool Gr R (saal)
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10, 0/11 15:00 – 16:00, 1ste, 2de, 3de 16:00 – 17:00
  • Hokkie finale 0/10, 0/11, 0/12 + 0/13
  • Rugby: Red Squad oefening
  • Fotoklub en Nories se Beat afsluiting 13:30 – 14:45

Dinsdag

  • Mnr en Mej Norie uitdunaand (Gr 1 + Gr 2) – saal
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Tennisliga spanoefening 13:30 – 14:30

Woensdag

  • Mnr en Mej Norie uitdunaand (Gr 3 + Gr 4) – saal
  • Mini-krieketwedstryde vs L/S Protearif en Alma Mater (tuis) (laaste wedstryd)
  • Geen Juniorkoor
  • Geen Seniorkoor
  • KISS 06:45

Donderdag

  • Mnr en Mej Norie uitdunaand (Gr 5 – Gr 7) – saal
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10, 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Tennis: Ligaspan oefening 13:30 – 14:30

Vrydag

  • Detensie
  • Spiesgooikursus 13:30 (tuis)

Saterdag

  • Mnr Ystermankompetisie

Sondag

-

Maandag

  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 15:00 – 16:00, 1ste, 2de + 3de 16:00 – 17:00
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Rugby: Red Squad oefening
  • Geen Fotoklub
  • Geen Nories se Beat

Dinsdag

  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Tennisliga spanoefening 13:30 – 14:30

Woensdag

  • Geen Juniorkoor
  • Geen Seniorkoor
  • KISS 06:45

Donderdag

  • Krieketoefening: 0/9, 0/10, 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30
  • Hokkie oefening 0/10 – 0/13 13:30 – 15:00
  • Tennis: Ligaspan oefening 13:30 – 14:30

Vrydag

-

Saterdag

-

Sondag

-

Maandag

  • Erfenisdag

Dinsdag

  • Skoolfondsstate uit
  • Atletiekoefening 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de en 3de 14:30 – 15:30
  • Tennisliga spanoefening 13:30 – 14:30

Woensdag

  • Mnr en Mej Norie Gala-aand - saal
  • Geen Juniorkoor
  • Geen Seniorkoor
  • KISS 06:45

Donderdag

  • Oueraand 17:00 – 18:30 Rapporte uit
  • Atletiekoefening 13:30 – 14:30
  • Krieketoefening: 0/9, 0/10 + 0/11 13:30 – 14:30, 1ste, 2de + 3de 14:30 – 15:30

Vrydag

  • Skool sluit 11:00. Gewone klere R5, fliek of piekniek
  • Skool begin 9 Oktober vir 4de kwartaal
  • Atletiekoefening gedurende vakansie (naellope en verspring)
  • Landloop SA kampioenskappe 28 – 29 Sept. (Bloemfontein)